ВІВАРІЙ

Адреса: вул. Глибока, 19А, Тернопiль, 46001
Тел.:
 (0352) 245002
Email.: vivarium@tdmu.edu.ua

 

Вирощування лабораторних тварин
Центральна науково-дослідна лабораторія
Експериментальні операційні

 

http://old.tdmu.edu.ua/ukr/research/vivarium.files/image001.jpg

http://old.tdmu.edu.ua/ukr/research/vivarium.files/image002.jpg

 

Одним із головних методів пізнання в сучасній медицині, ветеринарії та біології єдосліди з використанням лабораторних тварин. Результативність біологічного дослідження істотно залежить від якості лабораторних тварин, вимоги до яких з розвитком науки постійно зростають. Тому важливим завданням віварію є організація розведення та утримання лабораторних тварин. Виконання цього завдання сприятиме ефективнішому використанню лабораторних тварин у наукових дослідженнях.

     

http://old.tdmu.edu.ua/ukr/research/vivarium.files/image003.jpg

http://old.tdmu.edu.ua/ukr/research/vivarium.files/image004.jpg

http://old.tdmu.edu.ua/ukr/research/vivarium.files/image005.jpg

http://old.tdmu.edu.ua/ukr/research/vivarium.files/image006.jpg

 

     Віварій університету здійснює виробництво лабораторних тварин: мишей, щурів, мурчаків та в’єтнамських свиней і забезпечує наукові дослідження кафедр та центральної науково-дослідної лабораторії.

 

            Віварій надає можливість науковцям університету утримувати лабораторних тварин, що знаходяться в хронічному досліді, у спеціально відведеній кімнаті, а працівники віварію, за необхідності, допомагають у проведенні певних експериментальних досліджень.

http://old.tdmu.edu.ua/ukr/research/vivarium.files/image007.jpg

http://old.tdmu.edu.ua/ukr/research/vivarium.files/image008.jpg
http://old.tdmu.edu.ua/ukr/research/vivarium.files/image009.jpg

 

     З 2005 р. успішно використовуються в’єтнамські лабораторні свині для навчального процесу та науково-дослідних робіт кафедри загальної та оперативної хірургії з топографічною анатомією та кафедри ендоскопії з малоінвазивною хірургією, урологією, ортопедією та травматологією ФПО, а також для студентських наукових гуртків.

http://old.tdmu.edu.ua/ukr/research/vivarium.files/image010.jpg

http://old.tdmu.edu.ua/ukr/research/vivarium.files/image011.jpghttp://old.tdmu.edu.ua/ukr/research/vivarium.files/image012.jpg

http://old.tdmu.edu.ua/ukr/research/vivarium.files/image013.jpg

     Віварій надає можливість науковцям університету утримувати лабораторних тварин, що знаходяться в хронічному досліді, у спеціально відведеній кімнаті, а працівники віварію, за необхідності, допоможуть у проведенні певних експериментальних досліджень.