Тернопільський державний медичний університет імені І.Я.Горбачевського МОЗ України
Контингент | Головна сторінка | Інтранет | Moodle
укр рус eng
Меню
Адміністрація
Загальна інформація
Інформаційно-аналітичний відділ
Відділ моніторингу діяльності університету
Admission information for foreign students 2015-2016
Навчальна робота
Для студентів та викладачів Донецького та Луганського медичних університетів
Абітурієнту
Факультет іноземних студентів
Foreign Students Faculty
Центр дистанційного навчання
Distance learning
Міжнародна медсестринська школа
Військова підготовка за програмою офіцерів запасу
Післядипломна освіта
Відділ віртуальних навчальних програм та навчальних відеофільмів
Наукова робота
Атестовані наукові лабораторії
Конгрес-центр
 • Віварій
 • Періодичні видання
  Головна організація метрологічної служби МОЗ України
  Спеціалізовані вчені ради
  Патентно-інформаційний відділ
  Відділ системних статистичних досліджень
  Відділ програмного та апаратного забезпечення
  Лікувальна робота
  Університетська лікарня
  Реформування медичної галузі Тернопільської області
  Асоціація ендоскопічних хірургів України
  Мiжнароднi вiдносини
  Правове забезпечення діяльності Університету
  Консорціум університетів
  Студентська рада університету
  Медичний ліцей
  Видавництво
  Бiблiотека
  Англомовні підручники видавництва Elsevier
  Пошта через WEB
  Ресурси Інтернет
  Захист персональних даних
  Доступ до публічної інформації
  Державні закупівлі
  ПОШУК
   

  Кількість відвідувань зовнішнього сайту
  Кількість відвідувань сайту Інтранет
  Кількість відвідувань сайту Modle
  Twitter Google+ Facebook Youtube
  МІЖНАРОДНА ДІЯЛЬНІСТЬ УНІВЕРСИТЕТУ

  МІЖНАРОДНА ДІЯЛЬНІСТЬ УНІВЕРСИТЕТУ

  В липнi 2005 р. вiдбулася зустрiч ректора Тернопiльського державного медичного унiверситету, члена-кореспондента АМНУ, професора
   Л.Я. Ковальчука та провiдних спецiалiстiв унiверситету з делегацiєю Вiденського медичного унiверситету (Австрiя).

  Унiверситет вiдвiдали ректор Вiденського медичного унiверситету проф. др. Вольфганг Шютц, проректор з навчальної роботи проф. Рудольф Малiнгер, проф. Iгор Гук та проф. Гаральд Тойфельсбауер. Вiдбулося ознайомлення членiв делегацiї з Тернопiльським державним медичним унiверситетом, органiзацiєю навчального процесу, науковими розробками його фахiвцiв та визначено шляхи подальшої спiвпрацi.

  http://old.tdmu.edu.ua/www/docpic/mv1.jpg

       У серпнi 2005 року вiдбулася зустрiч ректора Тернопiльського державного медичного унiверситету, член-кор. АМНУ, проф. Л.Я. Ковальчука та провiдних спецiалiстiв унiверситету з делегацiєю Грiнвiльської госпiтальної системи (Пiвденна Каролiна, США). - Бiллом Коулменом, президентом i виконавчим директором компанiї "Мiжнароднi медсестри" Лтд., Робертом Гiлстрапом, вiце-президентом компанiї "Мiжнароднi медсестри" Лтд., Пiтером Кваном, президентом компанiї PGC LLC.

   

  http://old.tdmu.edu.ua/www/docpic/mv2.jpg

  http://old.tdmu.edu.ua/www/docpic/mv3.jpg

   

       У жовтнi 2005 року медичний унiверситет знову вiдвiдала делегацiя з м. Грiнвiль (Пiвденна Каролiна, США) в наступному складi: Бiлл Коулмен - президент i виконавчий директор компанiї "Мiжнароднi медсестри" Лтд. та п. Джейн Грiн - вiце-президент з питань маркетингу компанiї "РеКом". Мета прийому делегацiї - розробка основних положень мiжнародної спiвпрацi в рамках проекту навчання американських студентiв за спецiальнiстю "Сестринська справа" на базi Тернопiльського державного медичного унiверситету та перемовини про створення у Тернополi кардiологiчного монiторингового центру спiльно з компанiєю "РеКом".
       У груднi 2005 року унiверситет вiдвiдав радник мiнiстра охорони здоров'я України з метою встановлення рiвня готовностi Тернопiльського державного медичного унiверситету до виконання мiжнародних проектiв згiдно програми навчання iноземних струдентiв на базi Iнституту медсестринства.
       10 лютого 2006 року вiдбулася зустрiч ректора Тернопiльського державного медичного унiверситету, члена-кореспондента АМН України, професора Л.Я. Ковальчука з професором Теруї Сузукi, вiдомим економiстом та експертом з мiжнародного права та з панi Iгою Дзоховською, президентом польсько-японської фундацiї "Ямато".

   

  http://old.tdmu.edu.ua/www/docpic/mv4.jpg

       У березенi 2006 року американська делегацiя у складi ректора унiверситету Пiвденної Каролiни-Апстейт доктора Джона Стоквела, декана медсестринської школи "Mary Black" панi Маршi Дауел та директора центру мiжнародних зв'язкiв унiверситету Пiвденної Каролiни-Апстейт доктора Реджiса Роуба вiдвiдала ТДМУ.

  http://old.tdmu.edu.ua/www/docpic/mv5.jpg

  http://old.tdmu.edu.ua/www/docpic/mv6.jpg

       З 10 квiтня по 10 травня в нашому унiверситетi працювали пан та панi Браун - радники з BCCT (Британська Рада Експертiв). Метою їхнього перебування було проведення занять, за допомогою яких викладачi унiверситету могли не лише вдосконалити знання англiйської мови, але й покращити свою викладацьку майстернiсть.

  http://old.tdmu.edu.ua/www/docpic/mv7.jpg 

  Перемога на змаганнях в м.Щирк (Польща)

  18-21 січня 2007 р. в м. Щирк (Польща) відбулися II Міжнародні зимові змагання з медичного рятівництва, в яких брали участь 40 команд професійних рятувальників з різних країн Європи. Україну в цих змаганнях представляла команда Тернопільського державного медичного університету імені І.Я. Горбачевського. До її складу увійшли студенти VI курсу Юрій Сорока, Юрій Ординський, Наталія Лясковець, Максим Бондарук. Студенти ТДМУ успішно виступили на цих змаганнях і вибороли І місце серед закордонних команд-учасниць та І місце в конкурсі на фізичну витривалість під назвою “Камікадзе”. За відмінний виступ у змаганнях та перемогу в багатьох номінаціях наша команда отримала 2 пам’ятних кубки з 5, які розігрувалися на змаганнях, а кожен член команди університету отримав особисту відзнаку Міністра охорони здоров’я Республіки Польща за кращий виступ серед іноземних учасників змагань.

  (детальніше)

   

   

  З 20 по 27 вересня 2008 року в м.Барселона (Іспанія) відбувалася міжнародна конференція “EuroEducation’ 08”, присвячена питанням європейської інтеграції вищої освіти. Згідно рішення Європейської бізнес-асамблеї Тернопільському державному медичному університету імені І.Я.Горбачевського було присуджено нагороду „Європейська якість”. (детальніше)

  http://old.tdmu.edu.ua/www/docpic/iroukr10_12.jpg

   

  Ще один європейський університет, з яким ТДМУ тісно співпрацює – це Віденський медичний університет. Досить сказати, що 25 наших викладачів удосконалювали тут свою викладацьку і лікарську майстерність. Цього разу ректор Л.Я.Ковальчук у складі української урядової делегації разом із двома заступниками міністра охорони здоров’я України взяв участь у перемовинах з ректором Віденського медуніверситету професором Вольфгангом Шютцом. Йшлося про створення університетських клінік в Україні. Доктор Шютц поділився досвідом управління клінікою Віденського медуніверситету, яка, до речі, є найбільшою у Європі, розказав про її структуру, принципи підпорядкування різних категорій працівників, джерела фінансування. Українська сторона залишилася задоволеною результатами зустрічі. Інформація, отримана в ході перговорів, буде використана при створенні положення про університетські клініки в Україні. (детальніше)

  http://old.tdmu.edu.ua/www/docpic/iroukr10_14.jpg

  12 травня 2008 року делегація Тернопільського державного медичного університету імені І.Я.Горбачевського у складі проректора з науково-педагогічної роботи по впровадженню нових технологій проф. В.П.Марценюка та асистента кафедри хірургії з урологією та анестезіологією А.В.Качора прийняла участь у засіданні Координаційної ради зі створення мережі МЕФАНЕТ. (детальніше)

   

  http://old.tdmu.edu.ua/www/docpic/iroukr10_15.jpg

   

   

   З 10 до 13 травня делегація Тернопільського медуніверситету перебувала у Словаччині. У Братіславу прибули на офіційне запрошення ректора Словацького медичного університету (СМУ) професора Яна Штенцла у зв’язку із святкуванням 55-ї річниці інституту післядипломної освіти цього університету.

   Співробітництво між ТДМУ і СМУ розпочалося ще в 2002 році. З того часу наші викладачі неодноразово проходили стажування в Словацькому медуніверситеті, що дало змогу не тільки підвищити їх лікарську кваліфікацію, але й поглибити уявлення про викладання за Болонською системою.

  (детальніше)

   

  http://old.tdmu.edu.ua/www/docpic/iroukr10_16.jpg

  Вручення ювілейної медалі Словацького медичного університету ректорові Тернопільського державного медичного університету, члену-кореспонденту АМН України, проф. Л.Я. Ковальчуку.

   

        З 3 по 10 травня 2008 року делегація ТДМУ на чолі з ректором, член-кор. АМН України, проф. Л.Я.Ковальчуком перебувала з візитом в університеті Південної Кароліни, Апстейт (УПКА). Вперше звання почесного доктора закордонного університету отримав науковець українського вищого медичного навчального закладу – ректор Тернопільського державного медичного університету ім. І. Я. Горбачевського, член-кореспондент АМН України, професор Леонід Ковальчук. (детальніше)

   

  http://old.tdmu.edu.ua/www/docpic/iroukr10_17.jpg

   

        З 7 по 12 квітня 2008 року делегація ТДМУ в складі ректора, член-кор. АМН України, проф. Л.Я. Ковальчука, першого проректора проф. І.Р. Мисули та асистента кафедри загального догляду за хворими Н.Б. Галіяш відвідала королівство Нідерланди, де ознайомилась із особливостями освіти, застосуванням технологій в медицині та організацією догляду за людьми похилого віку.

  (детальніше)

   

  http://old.tdmu.edu.ua/www/docpic/iroukr10_18.jpg

   

    

  17-20 грудня 2009 року у м. Кракові відбулося перше засідання робочої групи Міжнародної програми епідеміологічних досліджень бронхіальної астми серед дитячого населення BUPAS у складі професора Яна Зейди як керівника проекту, Грегора Брожека (представники Польщі), професора Ольги Федорців та професора Леоніда Грищука (представники України), головного лікаря Гродненської обласної дитячої клінічної лікарні Андрія Стрижака і доктора медичних наук, завідувача кафедри спортивної медицини і реабілітації Андрія Шпакова (представники Білорусії).

  (детальніше)

   

  http://old.tdmu.edu.ua/www/docpic/iroukr10_04.jpg

   

       

   

  За дорученням ректора університету член-кор. АМН України Л.Я.Ковальчука з 7 по 11 грудня 2009 року делегація викладачів нашого університету у складі член-кор. АМН України, проф. М.А. Андрейчина, зав. кафедри медичної біології, мікробіології, вірусології та імунології, проф. С.І. Климнюка, зав. лабораторії мікробіологічних та паразитологічних досліджень, доц. О.В. Покришко та зав. міжкафедральної науково-клінічної лабораторії О.В. Лазарчука побувала у Москві.

   

  Делегація ознайомилася з роботою державної установи науки Центрального науково-дослідного інституту епідеміології Росспоживнагляду, науково-виробничої лабораторії з розробки й виробництва препаратів для діагностики інфекційних захворювань людини і тварин «Інтерлабсервіс» та Московського науково-дослідного інституту епідеміології й мікробіології імені Г.Н. Габричевського.

   

   

  http://old.tdmu.edu.ua/www/docpic/iroukr10_03.jpg

   

   

  http://old.tdmu.edu.ua/www/docpic/iroukr10_05.jpg

   

  Під час робочої поїздки відбулася зустріч із директором ФДУН ЦНДІЕ, академіком РАМН, д. мед. н., проф., лауреатом Державної премії та премій Уряду Російської Федерації в області науки і техніки, іменних премій АМН СРСР і РАМН В.І.Покровським.

  На цій зустрічі було підписано Угоду про співпрацю між ФДУН ЦНДІЕ та Тернопільським державним медичним університетом імені І.Я.Горбачевського. (детальніше)

  З метою вивчення досвіду організації роботи університетських лікарень 13-17 липня 2009 року Федеративну Республіку Німеччину відвідала делегація Міністерства охорони здоров’я України. До складу делегації входили: заступник Міністра охорони здоров’я України В.В. Лазоришинець, ректор Тернопільського державного медичного університету імені І.Я. Горбачевського, член-кореспондент АМН України, професор Л.Я. Ковальчук, головний лікар Тернопільської обласної клінічної лікарні, Заслужений лікар України М.Я. Гірняк, ректори інших медичних ВНЗ України. (детальніше)

   

  http://old.tdmu.edu.ua/www/docpic/iroukr10_07.jpg

   

        17 міжнародний конгрес європейської асоціації малоінвазивних хірургів проходив з 16 по 20 червня 2009 року у м. Прага (Республіка Чехія). У роботі конгресу взяла участь делегація співробітників Тернопільського державного медичного університету ім. І.Я. Горбачевського доц. Ковальчука Олександра Леонідовича та доц. Господарського Андрія Ярославовича.

  (детальніше)

   

  http://old.tdmu.edu.ua/www/docpic/iroukr10_08.jpg

   

    

        XІV конгрес Європейських асоціацій хірургів руки проводився в період  з 3 по 6 червня 2009 року у місті Познань, Польща. У роботі конгресу взяла участь делегація співробітників Тернопільського державного медичного університету ім. І.Я. Горбачевського на чолі з ректором  проф. Л.Я. Ковальчуком: доцент Слабий О.Б., доцент Кулянда І.С., доцент Вайда А.Р., доцент Господарський А.Я., доцент Шідловський О.В., Копитчак І.Р., Коптюх В.В., Коршовський І.Л., Костів С.Я., Сорока Ю.В. Конгрес був присвячений актуальним проблемам лікування захворювань та травм кисті, передпліччя та плеча. Конгрес – це одна із найбільш визначних подій для спеціалістів, котрі займаються хірургією руки. Під час роботи конгресу можна було зустріти провідних фахівців не тільки із Західної та Східної Європи, а з багатьох країн світу. Можна було почути багато цікавих нових ідей, обмінятись досвідом із тієї чи іншої проблеми. (детальніше)

   

  http://old.tdmu.edu.ua/www/docpic/iroukr10_09.jpg

   

  Наприкінці травня 2009 року делегація ТДМУ ім. І.Я. Горбачевського у складі першого проректора Ігоря Мисули, директора ННІ медсестринства Світлани Ястремської та асистента кафедри клінічної імунології, алергології та загального догляду Наталії Галіяш, а також директора Тернопільського міського територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів, одиноких непрацездатних громадян Любові Вашенюк перебувала в голландському містечку Енсхеде, де розміщений давній партнер ТДМУ – Саксіонський університет прикладних наук, один із співучасників проекту MATRA.
  (детальніше)

   

  http://old.tdmu.edu.ua/www/docpic/iroukr10_10.jpg

   

        З 26 по 30 квітня 2009 року відбувалася 14 щорічна міжнародна конференція та виставка Американської асоціації телемедицини (АТА) (м.Лас-Вегас, США). Делегація Тернопільського державного медичного університету імені І.Я. Горбачевського взяла участь в конференції.
  (детальніше)

   

  http://old.tdmu.edu.ua/www/docpic/iroukr10_11.jpg

   

   

        17.12.2009 в м. Кракові відбулася зустріч ректора Тернопільського державного медичного університету імені  І.Я.Горбачевського чл.-кор. АМН України, проф. Л.Я.Ковальчука з президентом Інституту європейської інтеграції пані Гражиною Дзвонковською. Під час зустрічі було обговорено ряд важливих питань, що стосуються інтеграції української медичної освіти в світовий освітній простір.

  (детальніше)

        З 27 лютого по 4 березня 2010 року делегація ТДМУ у складі ректора, член-кор. АМН України, проф. Л.Я.Ковальчука, завідувача кафедри медичної біохімії і клініко-лабораторної діагностики проф. М.М.Корди, завідувача кафедри онкології, променевої діагностики і терапії та радіаційної медицини проф. І.Й.Галайчука і завідуючої експериментальної онкологічної лабораторії Національного інституту раку к.б.н. Н.М.Храновської перебувала з візитом в Науковому Інституті Онкології Університету Клемсона і Госпітальної Системи Грінвіля (Південна Кароліна, США).

        Головною метою візиту української делегації до Південної Кароліни було знайомство з досягненнями Наукового Інституті Онкології, який очолює професор Томас Вагнер, і вивчення можливості наукового і практичного співробітництва між цим інститутом і Тернопільським державним медичним університетом. (детальніше)

   

  http://old.tdmu.edu.ua/www/docpic/iroukr10_01.jpg

   

                    Наприкінці січня 2010 року делегація ТДМУ ім. І.Я. Горбачевського у складі доц. Ковальчука Олександра Леонідовича, доц. Твердохліба Віктора Васильовича, доц. Господарського Андрія Ярославовича, Корильчука Тараса Богдановича, Герасимюка Назара Ілліча перебувала в Празі, Республіка Чехія, для проходження стажування по робото хірургії на люб’язне запрошення п. Мартіна Калоша з компанії Hospimed, яка є європейським дистриб’ютором роботичних систем Da Vinci. (детальніше)

   

   

  http://old.tdmu.edu.ua/www/docpic/iroukr10_02.jpg

   

               З 12 по 15 січня 2010 р. за дорученням ректора університету член-кор. АМН України Л.Я.Ковальчука делегація викладачів нашого університету у складі зав. кафедри медичної біології, мікробіології, вірусології та імунології, проф. С.І. Климнюка, зав. кафедри клінічної фармації проф. І.М. Кліща, зав. міжкафедральної науково-клінічної лабораторії О.В. Лазарчука, асистента кафедри медичної біології, мікробіології, вірусології та імунології Т.І. П’ятковського та асистента кафедри медичної бiохiмiї та клiнiко-лабораторної дiагностики М.І. Марущак ознайомилася з роботою та оснащенням лабораторій університетської лікарні Віденського медичного університету. За час робочої поїздки вони відвідали вірусологічну, мікробіологічну, клінічну та референс-лабораторії. (детальніше)

   

   

   

  © 2012 tdmu.edu.ua | TDMU |