Студенти і викладачі ТДМУ взяли участь у загальноміській толоці

Минулого тижня студенти п’ятого курсу медичного факультету та викладачі Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського долучилися до загальноміської толоки. Головним їхнім бажанням було зробити наше місто чистішим і охайнішим.

Озброївшись усім необхідним, представники ТДМУ ретельно прибрали придорожню зелену смугу вздовж дороги від села Підгороднє до Тернопільського МРЕВ та зелені зони поблизу неї. Як зазначили учасники толоки від медичного університету, місто було би набагато чистішим, якби його жителі та пасажири автомобілів дбайливіше ставилися до довкілля, не викидали сміття прямо на узбіччя.

Ми ж вдячні молоді і викладачам за їхню свідому позицію і працю для поліпшення загальноміського благоустрою. Нагадаємо, що минулого тижня до цієї толоки долучилися студенти й інших вищих навчальних закладів, а також учні шкіл старших класів, працівники банківських установ, державних підприємств і комерційних структур.

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.