ПРИЗОВЕ МІСЦЕ НА ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з акушерства та гінекології

23-24 квітня на базі Вінницького національного медичного університету імені М.І. Пирогова, за підтримкою Міністерства освіти і науки України та Міністерства охорони здоров’я України, пройшов ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з акушерства та гінекології.

23 студенти медичного  факультету вищих навчальних закладів України  стали учасниками ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з акушерства та гінекології.  Членом журі на ІІ-й етап олімпіади була запрошена завідувач кафедрою акушерства та гінекології навчально-наукового інституту післядипломної освіти нашого університету проф. Бойчук Алла Володимирівна.

Тернопільський державний медичний університет   імені І.Я. Горбачевського представляли переможці І-ого етапу Всеукраїнської олімпіади з акушерства та гінекології студенти п’ятого  курсу Багній Ліна та Франчук Марта.

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з акушерства та гінекології проходив впродовж двох днів.

23 квітня в першій половині дня студенти здавали теоретичну частину, під час якої кожному учаснику було запропоновано виконати письмово тестові завдання та представити алгоритм дій запропонованого невідкладного стану в акушерстві та гінекології. Вирішення клінічної ситуації по партограмі була присвячена наступна частина іспиту. У другій половині дня студенти відвідали  симуляційний центр Вінницького національного медичного університету     ім. І.Я. Пирогова, оснащеного сучасними фантомами та всім необхідним акушерським та гінекологічним обладнанням.

Учасники олімпіади у симуляційному центрі

Ознайомлення студентів із акушерськими фантомами

У другій половині дня куратори олімпіади організували екскурсію  до музею-садиби М.І.Пирогова, яка була надзвичайно цікавою, за що учасники олімпіади щиро вдячні.

Наступного дня кожен отримував практичну ситуаційну задачу у симуляційному центрі. Завдання полягало у представлення чіткого алгоритму дій при будь-якій акушерській ситуації на фантомах.

Наші студенти у ІІ етапі олімпіади здобули третє місце серед учасників.

Завідувач кафедри акушерства та гінекології №2 Вінницького національного медичного університету ім. М.І.Пирогова  професор Булавенко Ольга Василівна  нагороджує Багній Ліну

Професор Булавенко О.В. вручає грамоту Франчук Марті