День здоров’я студенти ТДМУ розпочали із ранкової зарядки

З нагоди Всесвітнього дня здоров’я в Тернопільському державному медичному університеті імені І.Горбачевського 7 квітня організували низку заходів, присвячених здоров’ю людини. День розпочався із ранкової зарядки на подвір’ї гуртожитків №2, 3 та 4.

Пропаганду активного способу життя продовжили у формі руханок, в яких могли взяти участь усі бажаючі. Розігнати кров по організму можна було о 12.00 на подвір’ї навчально-наукового інституту медсестринства та у внутрішньому дворі адміністративного корпусу ТДМУ.

Цю ініціативу відразу підтримала кафедра фізичної реабілітації, здоров’я людини та фізичного виховання. Окрім того, кафедра запропонувала такі заходи зробити традиційними у вищому навчальному закладі з нагоди Всесвітнього дня здоров’я. Що ж стосується руханок, то їх провели доцент Наталія Давибіда та асистент Володимир Шафранський.

Вітаємо такий почин, адже лікарі мають першими на власному прикладі пропагувати здоровий спосіб життя! Сподіваємося, що студентській молоді ці руханки сподобаються і, можливо, активний спосіб життя стане хорошою щоденною звичкою!

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.