Знай наших! Успіх студента 4-го курсу на Всеукраїнській олімпіаді з патоморфології.

Описание: http://old.tdmu.edu.ua/ukr/news/olimppsux.files/image001.jpg

14-15 квітня на базі Харківського національного медичного університету відбувся II етап Всеукраїнської олімпіади з патоморфології.

Цього року учасниками ІІ етапу були  50 студентів медичних факультетів вищих медичних навчальних закладів України.

Від ДВНЗ «Тернопільський державний медичний університет імені І. Я. Горбачевського МОЗ України» у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з патоморфології взяв участь студент 4-го курсу, 4-ої групи – Максим Фролов.

За результатами II етапу Всеукраїнської олімпіади з патоморфології Максим Фролов зайняв  ІІІ місце у номінації "Кращий опис макропрепарату".

Описание: C:\Users\PathMain\Desktop\переможець олімпіади\attachments\IMAG0931.jpg

Завідувач кафедри патологічної анатомії з секційним курсом та судовою медициною д.м.н., проф. Я.Я. Боднар вітає студента М. Фролова з отриманням диплому призера II етапу Всеукраїнської олімпіади з патоморфології.