Відбувся перший випуск американських медсестер-бакалаврів, які здобули ступінь на дистанційній формі навчання

10 липня 2011 р. проректор Тернопільського державного медичного університету проф. Марценюк В.П. і декан факультету іноземних студентів проф. Корда М.М. у Нью-Йорку в приміщенні компанії International Career Consulting, Inc. вручили дипломи 20 медсестрам-бакалаврам, які протягом двох років навчалися в Інституті Медсестринства ТДМУ на дистанційній формі. Це перший випуск студентів такої форми навчання.

Президент компанії International Career Consulting, Inc. др. Йосиф Тохадзе у своєму виступі відмітив, що в США є велика кількість бажаючих медсестер здобути ступінь бакалавра он-лайн без відриву від роботи і число таких студентів буде зростати з року в рік, оскільки вони задоволені якістю і зручністю викладання та отриманими в ТДМУ знаннями.

Представники студентів також виступили після отримання дипломів. Зокрема, вони сказали: «Ми, медсестри, які живуть в Америці, і які отримали американську ліцензію, пройшли нелегкий шлях і зараз тяжко працюємо. Ступінь бакалавра зміцнить стабільність нашої посади і допоможе в кар’єрному рості. Ми дуже задоволені навчанням в Тернопільському медичному університеті і вдячні ректору університету чл.-кор. НАМН України, проф.. Ковальчуку Л.Я., керівництву програми і професійним викладачам. За два роки ми настільки привикли бути частиною університету, що багато з нас не мають наміру зупинятися і будуть продовжувати навчання на магістерській програмі».