Ще один європейський університет, з яким ТДМУ тісно співпрацює – це Віденський медичний університет. Досить сказати, що 25 наших викладачів удосконалювали тут свою викладацьку і лікарську майстерність. Цього разу ректор Л.Я.Ковальчук у складі української урядової делегації разом із двома заступниками міністра охорони здоров’я України взяв участь у перемовинах з ректором Віденського медуніверситету професором Вольфгангом Шютцом. Йшлося про створення університетських клінік в Україні. Доктор Шютц поділився досвідом управління клінікою Віденського медуніверситету, яка, до речі, є найбільшою у Європі, розказав про її структуру, принципи підпорядкування різних категорій працівників, джерела фінансування. Українська сторона залишилася задоволеною результатами зустрічі. Інформація, отримана в ході перговорів, буде використана при створенні положення про університетські клініки в Україні.

Під час переговорів між ректором Віденського медичного університету і українською урядовою делегацією.

Учасники переговорів (зліва на право): ректор Віденського медичного університету Вольфганг Шютц, перший заступник міністра охорони здоров’я України Василь Лазоришенець, професор Віденського медичного університету Гарольд Тойфельсбауер, заступник міністра охорони здоров’я України Віктор Рибчук, декан Тернопільського медичного університету Михайло Корда, ректор Тернопільського медичного університету Леонід Ковальчук

РРРРРРРРрравіаівавектор Віденського медичного університету Вольфганг Шютц  і ректор Тернопільського медичного університету Леонід Ковальчук.