З 10 до 13 травня делегація Тернопільського медуніверситету перебувала у Словаччині. У Братіславу ми прибули на офіційне запрошення ректора Словацького медичного університету (СМУ) професора Яна Штенцла у зв’язку із святкуванням 55-ї річниці інституту післядипломної освіти цього університету. Співробітництво між ТДМУ і СМУ розпочалося ще в 2002 році. З того часу наші викладачі неодноразово проходили стажування в Словацькому медуніверситеті, що дало змогу не тільки підвищити їх лікарську кваліфікацію, але й поглибити уявлення про викладання за Болонською системою, оскільки даний заклад має відповідний досвід у цьому плані. Під час теперішнього візиту ректор ТДМУ проф. Л.Я.Ковальчук був нагороджений іменною медаллю з нагоди ювілею інституту післядипломної освіти. Відбулися також перемовини з проф. Яном Штенцлем, в ході яких досягнуто домовленостей про подальший обмін викладачами і студентами і про участь словацьких студентів у літніх школах ТДМУ.

Вручення іменної медалі ректору ТДМУ проф. Л.Я. Ковальчуку

Ректор Словацького Медичного Університету проф. Ян Штенцл

Зустріч ректора ТДМУ проф. Л.Я. Ковальчука з ректором Словацького медичного університету проф. Яном Штенцлем

Іменна медаль, якою нагороджений ректор ТДМУ проф. Л.Я. Ковальчук, з нагоди 55-ї річниці інституту післядипломної освіти Словацького університету.