Підписано угоду про співробітництво з Центральним науково-дослідним інститутом епідеміології (Російська Федерація)

За дорученням ректора університету член-кор. АМН України Л.Я.Ковальчука з 7 по 11 грудня цього року делегація викладачів нашого університету у складі член-кор. АМН України, проф.  М.А. Андрейчина, зав. кафедри медичної біології, мікробіології, вірусології та імунології, проф. С.І. Климнюка, зав. лабораторії мікробіологічних та паразитологічних досліджень, доц. О.В. Покришко та зав. міжкафедральної науково-клінічної лабораторії О.В.  Лазарчука побувала у Москві. Вона ознайомилася з роботою державної установи науки Центрального науково-дослідного інституту епідеміології Росспоживнагляду, науково-виробничої лабораторії з розробки й виробництва препаратів для діагностики інфекційних захворювань людини і тварин «Інтерлабсервіс» та Московського науково-дослідного інституту епідеміології й мікробіології ім. Г.Н.Габричевського.

Під час робочої поїздки відбулася зустріч із директором ФДУН ЦНДІЕ, академіком РАМН, д. мед. н., проф., лауреатом Державної премії та премій Уряду Російської Федерації в області науки і техніки, іменних премій АМН СРСР і РАМН В.І.Покровським.

Проф.  М.А. Андрейчин також мав зустріч зі замісником директора ФДУН ЦНДІЕ з науково-клінічної роботи, академіком РАМН, д. мед. н., проф., лауреатом Державної премії та премії Уряду Російської Федерації в області науки і техніки, Головним інфекціоністом Росії В.В.Малєєвим. Вони обмінялися інформацією щодо роботи Асоціації інфекціоністів України та науково-дослідного Товариства інфекціоністів  Російської Федерації.

Директор ФДУН ЦНДІЕ, ак. РАМН, д. мед. н., проф. В.І.Покровський

підписує угоду про співробітництво

Ректор ТДМУ ім. Горбачевського підписує угоду про співробітництво

зав. лабораторії молекулярних механизмів інфекційних захворювань Г.А. Шипулін, член-кор. АМН України, проф.  М.А. Андрейчин, директор ФДУН ЦНДІЕ, ак. РАМН, д. мед. н., проф. В.І.Покровський, проф. С.І. Климнюк,  доц. О.В. Покришко, зав. міжкафедральної науково-клінічної лабораторії О.В.  Лазарчук