Команда веселих і кмітливих студентів ТДМУ виборола перше місце у Хмельницькому

Команда КВК Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського «В активному пошуку» набирає обертів у своїй творчій діяльності. Нещодавно її учасники повернулися з ¼ Хмельницької студліги з абсолютною перемогою. У цій грі взяли участь шість команд, зокрема з Житомира, Кам’янця-Подільського, Хмельницького і Тернополя. Такі міста, як Кам’янець-Подільський і Хмельницький виставили по 2 команди.

Студентам потрібно було показати своє вміння жартувати у трьох конкурсних виступах – «Візитка», «Біатлон» і «Домашнє завдання». У першому команда ТДМУ набрала максимальну кількість балів. У другому виступі мінімально поступилися іншим, а ось «Домашнє завдання» наших хлопців «підірвало» залу глядачів. Відтак рівних студентам-медикам на ¼ Хмельницької студліги не було. Тепер наші студенти приступили до підготовки для участі у півфінальних іграх, які відбудуться восени цього року.

Нагадаємо, що до складу команди КВК «В активному пошуку» входять студент другого курсу медичного факультету Ігор Бигар, студент четвертого курсу стоматологічного факультету Василь Мандрук, студент четвертого курсу медичного факультету Олег Рейтор і студент першого курсу медичного факультету Ілля Бойко.

Знахідкою для команди став Ілля Бойко, який займається музичним оформленням всіх номерів.

Бажаємо якомога краще підготуватися до наступних виступів.

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.