Усмішки, квіти і медичні поради від студентів ТДМУ для тернополян

Понад 20 студентів 18 і 19 груп четвертого курсу медичного факультету Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського 23 квітня цього року взяли участь в акції Товариства «Червоного хреста» в Тернопільській області «Квітка добра та милосердя».

Такий захід члени Товариства проводять шостий рік поспіль, а ТДМУ упродовж чотирьох років підтримує громадських активістів в цьому. Головна мета акції полягає в тому, що волонтери «Червоного хреста» за будь-яку пожертвувану суму, кинуту до скриньки, дарують нарцис.

Майбутні ж медики доклалися ще й тим, що всім бажаючим вимірювали артеріальний тиск, надавали консультації щодо здорового способу життя. З метою охоплення якомога більшої кількості жителів нашого міста, акція відбувалася у десяти точках Тернополя. Також волонтерами цього заходу стали і учні центральних шкіл міста.

Усі зібрані кошти будуть спрямовані на допомогу сім’ям поранених у зоні АТО бійців.

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.