Успіх студентки 4-го курсу фармацевтичного факультету на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт

Студентка фармфакультету ТДМУ повернулася з перемогою

Студентка четвертого курсу фармацевтичного факультету Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського Тетяна Атаманчук здобула третє місце на другому етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі «Фармацевтичні дисципліни» (науковий керівник – професор Світлана Марчишин). Конкурс відбувся 25 березня на базі Національного медичного університету імені О.Богомольця. Очолювала журі завідувач кафедри біоорганічної, біологічної та фармацевтичної хімії Національного медичного університету імені О.Богомольця, професор Ірина Ніженковська.

DSC_3.JPG

Професор Іван Чекман, студентка ТДМУ Тетяна Атаманчук, професор Ірина Ніженковська.

Конкурс складався з двох етапів. Під час першого члени галузевої конкурсної комісії провели рецензування одержаних наукових студентських робіт. Головними вимогами були самостійне виконання досліджень, опрацювання і належне оформлення експериментальних даних із актуальних проблем у галузі фармації, які за своїм характером є пошуковими, мають наукове й прикладне значення та можуть бути впроваджені у виробництво або використані у навчальному процесі. Рецензування наукових робіт здійснювали спеціалісти провідних вищих навчальних закладів України.

Далі галузева конкурсна комісія визначала претендентів на перемогу в Всеукраїнському конкурсі і запрошення їх до участі у підсумковій науково-практичній конференції. Відтак для участі в другому етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі «Фармацевтичні дисципліни» до Національного медичного університету імені О.Богомольця приїхало 10 студентів з шести вищих навчальних закладів (Одеса, Запоріжжя, Київ, Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль).

Під час науково-практичної конференції молоді науковці представили результати своїх досліджень у вигляді презентацій. Доповіді стосувалися питань створення оригінальних лікарських форм, фармакогностичних досліджень перспективних зразків рослинної сировини, фармакоекономічних досліджень, результатів фармакологічних випробувань.

Тетяна Атаманчук презентувала результати своєї роботи на тему «Фітохімічне дослідження якону (Polymnia sonchifolia Poepp)», над якою працює упродовж двох років. Вона є членом студентського наукового гуртка кафедри фармакогнозії з медичною ботанікою фармацевтичного факультету ТДМУ.

Робота нашої студентки витримала жорстку конкуренцію і отримала третє призове місце.

DSC_5.JPG

Учасники другого етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт.

DSC_6.JPG

Переможці Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі «Фармацевтичні дисципліни» 2015 року.