Греко-римська

Студент ТДМУ став третім на змаганнях з греко-римської боротьби

Студент медичного факультету Тернопільського державного медичного факультету імені І.Горбачевського Нестор Яворівський виборов третє місце у своїй ваговій  категорії (71 кг) під час змагань з греко-римської боротьби в рамках VIII Літньої універсіади Тернопільської області серед ВНЗ III-IV рівня акредитації.

Нагадаємо, що секцію з цього виду спорту в ТДМУ нещодавно започаткували на кафедрі фізичної реабілітації, здоров’я людини та фізичного виховання ТДМУ. Її очолює тренер із 14-річним досвідом з боротьби в греко-римському стилі Ігор Соколовський.

«Заняття у нас відбуваються двічі на тиждень. Хочу відзначити, що в молодих людей є інтерес до цього виду порту. І це недаремно, адже навички здобуті внаслідок занять греко-римською боротьбою можна використовувати як для особистого захисту, так і як прикладний засіб у Збройних силах України. Сьогодні в секції займається уже 15 студентів. Проте набір ми залишили відкритим, аби могли долучитися решта бажаючих. Це додає оптимізму і бажання поділитися своїм досвідом. Окрім того, багатьом майбутнім лікарям фізична підготовка стане в пригоді і під час професійної діяльності. Зокрема це важливо для тих, хто працюватиме в галузі екстреної медицини»,- наголосив Ігор Соколовський.

Щодо Нестора Яворівського, то хлопець уже понад 3 роки займається греко-римською боротьбою, отримав перший дорослий розряд, став призером всеукраїнських турнірів. «Йому трохи важко поєднувати навчання і тренування, але Нестор – досить перспективний спортсмен, який може досягати високих результатів. У підготовці до змагань йому ще й допомагає тренер спортивної школи Костянтин Липка. Можна сказати, що це наш спільний вихованець. Сподіваюся, що невдовзі медуніверситет зможе виставити більше своїх вихованців на змагання», - додав Ігор Соколовський.

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.