ТДМУ – учасник європейської програми мобільності викладачів та студентів ERASMUS MUNDUS MEDEA

З липня 2013 року ДВНЗ «Тернопільський державний медичний університет імені І.Я. Горбачевського МОЗ України» є учасником міжнародного проекту ERASMUS MUNDUS MEDEA – Альянс медичних університетів. Діяльність даного проекту спрямована на організацію академічних обмінів між  вищим навчальним закладам Західної та Східної Європи, що сприятиме покращенню мобільності студентів та викладачів, впровадженню інновацій в  педагогічний процес та кооперації у проведенні наукових досліджень. Партнерство між університетами альянсу надасть можливість здійснювати академічні обміни студентів зі спеціальностей лікувальна справа, фармація, стоматологія та інших медичних наук, обміни науковцями по магістерських, PhD, докторантських програмах та обмін викладачами.

До складу даного проекту увійшли 20 вищих навчальних медичних закладів Європи (10) та країн, які не є членами ЄС (10):

1.       Університет Поля Сабатьє (Франція).

2.       Університет Порто (Португалія)

3.       Університет Честера (Великобританія).

4.       Вільнюський університет (Литва)

5.       Столичний Університет  Кардіфу (Уельс, Великобританія).

6.       Університет Сантьяго-де-Компостела (Іспанія).

7.       Університет Перуджі (Італія). Берлінський медичний університет Шаріте (Німеччина).

8.       Берлінський медичний університет Шаріте (Німеччина).

9.       Ризький медичний коледж університету Латвії (Латвія).

10.  Університет Аристотеля в Салоніках (Греція)

11.  Тбіліський державний медичний університет (Грузія).

12.  ДВНЗ «Тернопільський державний медичний університет ім. І.Я. Горбачевського МОЗ України».

13.  Державний університет Шота Руставелі (Батумі).

14.  Державний університет імені Акакія Церетелі (Грузія).

15.  Єреванський державний медичний університет (Вірменія).

16.  Азербайджанський Медичний Університет (Азербайджан).

17.  Буковинський державний медичний університет (Україна).

18.  Державний університет медицини та фармації імені Ніколая Тестеміцану (Молдова).

19.  Білоруська медична академія післядипломної освіти (Білорусія).

20.   Українська медична стоматологічна академія (Україна).

Мобільність викладачів, науковців та студентів передбачає обмін між університетами ЄС  та вищими медичними навчальними закладами неєвропейських країн і навпаки. Проект MEDEA покриває  стипендію на навчання, транспортні витрати, щомісячні витрати на проживання та медичне страхування заявників.

Інтернет додатки (online реєстрація, інформація про університети,  необхідні документи та вимоги до претендентів) доступні на веб–сайті MEDEA http://www.ema2-medea.com/.

Студенти, науковці та викладачі, які бажають  прийняти участь у проекті, можуть ознайомитися з вимогами та подати online усі необхідні документи. Перший  етап подачі документів для участі в проекті розпочався і триватиме до 28 лютого 2014 року.

Описание: C:\Users\TDMU\Desktop\logocouleur3.jpg

Логотип проекту MEDEA

Координатор проекту від ТДМУ – доцент кафедри фармакології з клінічною фармакологією Олещук О.М.