Twitter Google+ Facebook Youtube
Тернопільська міська рада спільно з Тернопільським державним медичним університетом імені І

У ТДМУ понад 200 тернополян пройшло навчання з надання домедичної допомоги

 

Тернопільський державний медичний університет імені І.Горбачевського продовжує навчати всіх добровольців основам домедичної допомоги. Під час занять за допомогою викладачів і студентів шостого курсу ТДМУ учасники опановують основні аспекти надання допомоги під час головних невідкладних станів, зокрема це стосується реанімаційних заходів, зупинки кровотеч, мобілізації кінцівок при травмах і найпростіших способів транспортування із максимальним уникненням травматизації під час цього процесу. Навчання відбувається на базі навчально-наукового інституту медсестринства за адресою: м. Тернопіль, вул. Коцюбинського, 3 (в районі Старого парку).

Сертифікат, що засвідчує здобуття практичних навичок з домедичної допомоги, отримало 204 особи. Проте тернополяни просять продовжувати такі заняття, адже вважають їх необхідними і потрібними навіть у повсякденному житті. Як зазначають в медичному університеті, багато жителів міста звертаються за телефоном і приходять безпосередньо в інститут медсестринства.

Отже, на вулиці Коцюбинського, 3, щовівторка і четверга о 14.00 та 18.00 викладачі і студенти і надалі навчатимуть цивільне населення азам надання домедичної допомоги. У разі надходження більшої кількості заявок заняття проводитимуться і в інші дні. Для цього в навчально-тренінговому центрі створені всі необхідні умови. Окрім того, з метою охоплення якомога більшої кількості добровольців діє група із 60 викладачів і студентів шостого курсу медичного університету, які оперативно і ґрунтовно передають практичні навички.

 

Записатися у навчальну групу і отримати довідки можна за телефоном (0352) 43-09-27.

 

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.