Відбулися офіційні перемовини ректора Тернопільського державного медичного університету ім. І.Я.Горбачевського чл.-кор. АМН України, проф. Л.Я.Ковальчука з керівництвом           Інституту європейської інтеграції

17.12.2009 в м. Кракові відбулася зустріч ректора Тернопільського державного медичного університету ім. І.Я.Горбачевського чл.-кор. АМН України, проф. Л.Я.Ковальчука з президентом Інституту європейської інтеграції пані Гражиною Дзвонковською. Під час зустрічі було обговорено ряд важливих питань, що стосуються інтеграції української медичної освіти в світовий освітній простір. Було досягнуто домовленості про створення фонду, до якого крім Тернопільського медичного університету і Інституту європейської інтеграції увійдуть ряд закордонних партнерів. Предметом діяльності фонду буде розвиток науки і освіти, реалізація науково-освітніх програм, допомога обдарованим студентам і молодим вченим у формі грантів на перспективні наукові дослідження і стипендій на навчання в університетах Європи. В ході перемовин п. Дзвонковська повідомила, що Інститут європейської інтеграції уже сьогодні готовий виділити два гранти на стажування двох молодих науковців з Тернопільського державного медичного університету в європейських університетах.

Перемовини ректора Тернопільського державного медичного університету ім. І.Я.Горбачевського чл.-кор. АМН України, проф. Л.Я.Ковальчука з президентом Інституту європейської інтеграції п. Гражиною Дзвонковською.