На шляху до Європейського визнання (Відео)

З 20 по 27 вересня 2008 року в м.Барселона (Іспанія) відбувалася міжнародна конференція “EuroEducation’ 08”,  присвячена питанням європейської інтеграції вищої освіти.

Згідно рішення Європейської бізнес-асамблеї  Тернопільському державному медичному університету імені І.Я.Горбачевського було присуджено нагороду „Європейська якість” (див. сайт Європейської бізнес-асамблеї www.ebaoxford.co.ua  розділ “Awards”).

Медаль виготовлена з дорогоцінних металів. Основою композиції медалі є гостроконечна зірка з круглим медальйоном, зображаючим лева, як символ влади, благородства і грації. Довкола медальйона є надпис-девіз “Labores Pariunt Honores” (лат.) – „Праця дає плоди”. Повний комплект нагороди включає  медаль, статуетку та диплом (дивись нижче).

Такої нагороди університет було удостоєно „...за зусилля в досягненні якості, що відповідає Європейським стандартам”.  Приводом для нагородження послужило подання на Європейську бізнес-асамблею від ректора Віденського міжнародного університету доктора Віла Гудхіера (Австрія), який, до речі, особисто вручав цю важливу нагороду.

Доктор Віл Гудхіер, Президент клубу ректорів Європи,

Ректор Віденського міжнародного університету