Звернення студентської ради університету ДВНЗ «Тернопільський державний медичний університет імені І.Я. Горбачевського МОЗ України»

Студентська рада університету висловлює глибоку занепокоєність із приводу подій, які відбуваються сьогодні в Україні. Ми відчуваємо необхідність єднання, виважених рішень всіх громадян. Ми засуджуємо будь-які дії, спрямовані на розкол держави. Водночас прагнемо до незалежної, вільної, демократичної країни. Хочемо не допустити військового протистояння, що може призвести до повторення гірких уроків світових воєн і міжнаціональних конфліктів, до втрати найціннішого – людського життя.

Ми говоримо різними мовами, можемо сповідувати різні релігії, мати відмінні політичні погляди і переконання, культурні традиції. Але ми єдині у нашій спільній мрії – жити на своїй землі, у вільній країні, в мирі і злагоді між собою і з цілим світом. Наша мета не є особливою, її прагнуть ще багато інших народів, яких надалі стримує тиранія та поліцейські устрої. Для таких країн шлях України є катастрофою їхньої «ідеології». «Ідеології», за якої все вирішує влада, нічого не потрібно думати, за вас вже подумали… Так було і в нашій країні, коли людей не те щоб не чули, не соромилися брехати з телеекранів, але ще й вирішували на свій манір подальшу долю та розвиток держави, зраджували сподіванням мільйонів українців. Та наш народ не бажав далі бути «масою». Люди зі всієї Україні долучалися до Майдану, без перебільшень, ще однієї новоствореної  форми влади, яка висловлює думку народу, що не піддається цензурі чи вказівкам «старшого брата». Кожен українець повинен пишатися своїми співвітчизниками, які своїм здоров’ям та життям стали на боротьбу за долю України. Такі Герої є страшними для Росії, адже вони є особистостями, а не суб’єктами. Сьогодні ми стикнулися з тим, скільки бруду та неправди висловлюється у проросійських ЗМІ. Окрім відкритої інформаційної війни, створюються зони дестабілізації. Захоплення Криму виявилося замало, Україна не розв’язала військовий конфлікт, який так готувався тривалою деморалізацією та роззброєнням нашої армії. Сталося навпаки, ми почали готуватися всією країною заради забезпечення безпеки нашої держави та кожного її громадянина. У нас нема громадянської війни. Закликаємо не піддаватися паніці, адже наша країна як ніколи стала ЄДИНОЮ та об’єднаною метою розвитку!

Сьогодні ми відповідальні за нашу Вітчизну, за нашу державу, за мир, за наших дітей. І заради цього ми маємо бути єдині. Іншого вибору просто не існує!

СЛАВА УКРАЇНІ!

ГЕРОЯМ СЛАВА!